System Arena On Line w nowym warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym Global Expo

W listopadzie system biletowy ARENA ON LINE zadebiutuje w nowo powstałym Centrum Targowo-Kongresowym Global Expo, które mieści się przy ul. Modlińskiej w Warszawie. Obiekt posiada niemal 17 000 mkw. powierzchni przeznaczonej na organizację wydarzeń targowych, eventów i konferencji – hala targowa o pow. ponad 12 000 mkw. (z możliwością podziału na dwie mniejsze hale: ok. 7 400 mkw. i ok. 4 700 mkw.), przestrzeń konferencyjną o łącznej powierzchni niemal 4 000 mkw. (w skład, której wchodzi licząca ponad 2 000 mkw. sala konferencyjno-bankietowa). Cały kompleks (Centrum połączone jest z obiektem handlowo-wystawowym Dom Expo) liczy niemal 60 000 mkw.

Poza dostarczeniem systemu sprzedaży i kontroli biletów SPORTDATA SERWIS dostarczyła również urządzenia mobilne do kontroli biletów, a także kompletne wyposażenie stanowisk obsługi klienta, które znajdować się będą na obiekcie.

Centrum Global Expo jest trzecim po Międzynarodowych Targach Poznańskich i Targach Kielce obiektem targowo-konferencyjnym, w którym System ARENA ON LINE zarządzać będzie sprzedażą biletów oraz kontrolą wejść wystawców, zwiedzających podczas targów oraz pozostałych uczestników i gości konferencji i eventów.