o SPORTDATA

Firma SPORTDATA SERWIS Sp. z o.o. działa na rynku od 2003 roku i od samego początku swojego istnienia zajmuje się tworzeniem i wdrażaniem systemów oraz sprzętu dedykowanego dla:

 obiektów sportowych,
 obiektów rekreacyjnych,
 obiektów targowych,
 obiektów konferencyjnych,
 imprez sportowych,
 imprez koncertowych i eventów odbywających się w terenie otwartym,
 obiektów gastronomicznych,
 klubów i dyskotek,
 hoteli i ośrodków wypoczynkowych,
 ośrodków sportowo-rekreacyjnych.

Przez 15 lat funkcjonowania na rynku udało nam się wypracować model działania, który umożliwia dopasowanie naszej oferty dla klientów, działających w różnych branżach. Dzięki zastosowaniu w naszych systemach budowy modułowej, możemy w bardzo elastyczny sposób dobrać rozwiązania do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Dzięki stałej obserwacji dynamicznie zmieniającego się rynku mamy możliwość do modyfikacji naszych produktów na bieżąco, tak aby spełniały one surowe wymogi wynikające z przepisów prawa  i pozostały innowacyjne na tle konkurencyjnych rozwiązań technologicznych. Poprzez ciągłą komunikację z naszymi klientami stale udoskonalamy funkcjonalność naszych systemów, tak aby jak najlepiej dostosować je do indywidualnych potrzeb.

W okresie przedwdrożeniowym kompleksowo przygotowujemy m.in. kosztorysy inwestorskie, programy funkcjonalno-użytkowe, projekty wykonawcze. Jesteśmy też w stanie doradzić klientowi w kwestiach związanych z doborem ilości i rodzaju urządzeń, a także oprogramowania w zależności od jego potrzeb i specyfiki obiektu. W okresie wdrożeniowym przeprowadzamy szkolenia dla użytkowników (administratorów, menedżerów, kasjerów) oraz zapewniamy wsparcie techniczne po uruchomieniu systemu. Prowadzimy też pełny serwis w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym oraz usługi HELP DESK i CALL CENTER,  przeprowadzamy też okresowe przeglądy techniczne sprzętu i upgradey oprogramowania.

SPORTDATA SERWIS Sp. z o. o.  posiada międzynarodowy certyfikat jakości ISO 9001:2008 zatwierdzony przez Lloyd’s Register Quality Assurance Limited. Certyfikat ten potwierdza spełnienie przez naszą firmę wymagań dla systemu zarządzania jakością w zakresie produkcji oprogramowania i urządzeń składających się na system sprzedaży i kontroli biletów oraz identyfikacji kibiców dla imprez masowych. Uzyskanie przez firmę certyfikatu jakości ISO to przede wszystkim dowód konsekwentnej realizacji przyjętej strategii rozwoju firmy oraz świadczenia usług na najwyższym poziomie.

SPORTDATA SERWIS Sp. z o. o. jest partnerem POMORSKIEGO PARKU NAUKOWO-TECHNOLOGICZNEGO w Gdyni w sektorze innowacyjno-wdrożeniowych firm informatycznych posiadających ugruntowaną pozycję na rynku.