Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

RESTAURACJE, KAWIARNIE
Profesjonalny system zarządzania lokalem gastronomicznym
Ponad 20 lat doświadczeń na rynku gastronomicznym naszego partnera GiP Sp. z o.o. pozwoliły na stworzenie doskonałego oprogramowania do zarządzania lokalami gastronomicznymi różnego typu. Ciągły rozwój oprogra- mowania oparty o doświadczenia we współpracy z naszymi klientami dają zadowolenie naszym klientom i sa- tysfakcje pracownikom firmy SPORTDATA ze wspólnych realizacji wdrożeń.

Nowatorskie rozwiązania w połączeniu z najnowszymi technologiami umożliwiają wprowadzanie na polski rynek niezawodnych systemów gastronomicznych dostosowanych do potrzeb naszych klientów.

Firma SPORTDATA dzięki wieloletnim doświadczeniom zapewnia usługi w zakresie doradztwa, wdrożenia, szko- leń i kompleksowej obsługi serwisowej. Prowadzimy także sprzedaż  wyspecjalizowanych urządzeń oraz zapew- niamy ich instalację, konserwację i obsługę serwisową.
 
Zintegrowany system obsługi i zarządzania gastronomią GiP GH opracowany przez firmę partnerską GiP jest nowo- czesnym systemem informatycznym przeznaczonym dla lokali gastronomicznych różnego typu począwszy od ka- wiarni, pubów, pizzerii, aż po sieci restauracji. Jest to doskonałe narzędzie do obsługi sprzedaży w lokalach gastronomicznych, umożliwiające kontrolę i rozliczanie obiektów gastronomicznych. Intuicyjny charakter pracy oraz łatwa obsługa na ekranach dotykowych monitorów zapewniają sprawną i szybką obsługę gości.

Nowoczesny i niezawodny sprzęt oparty na terminalach POS z ekranem dotykowym oraz mobilnych Bonownikach Kelnerskich z łącznością radiową zapewni efektywne wykorzystanie możliwości systemu. Doskonałe instrumenty nadzoru i weryfikacji sprzedaży wykorzystujące szeroki wachlarz dostępnych raportów oraz analiz i wykresów gwarantują precyzyjną kontrolę. Wykorzystanie systemu videonadzoru VDR-S umożliwia porównanie zarejestro- wanej sprzedaży z fizyczną jej realizacją.

W skład systemu gastronomicznego wchodzą następujące programy:
  GiP POS - program obsługi sprzedaży gastronomicznej
  Administrator – program do zarządzania kasami GiP POS
  GiP GH - Kalkulacje Receptury
  GiP GaM - Program magazynowy
  GiP Kalig - program kalkulacji imprez gastronomicznych
  GiP SOB – system obsługi bezgotówkowej
  Moduł lojalnościowy
  PROMO - Moduł promocyjny
  GiP miniPos
  Moduł rejestracji czasu pracy
  Moduł kontroli realizacji zamówień
  Kelnerski system przywoławczy
  Moduł Analizy Raporty

Dodatkowo w ramach obsługi restauracji i kawiarni zaproponować możemy system videonadzoru z zastosowa- niem oprogramowania:
  VDR-S

Producent oprogramowania
POBIERZ PLIKI
POZNAJ PRODUKT
NEWSLETTER

Copyright © 2011 • SPORTDATA • Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone