Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

MODUŁ PARKINGOWY
Moduł parkingowy
Moduł parkingowy pozwala na obsługę wjazdów samochodów na teren targów. Strefy płatnego wjazdu na teren targów wyposażone są w szlabany z wielofunkcyjnymi automatami biletowymi ze sterownikiem pętli indukcyjnej. Automaty wydają bilety wjazdowe (czasowe) lub sprawdzają posiadane już bilety z kodem kreskowym lub chipem RFID przez osoby wjeżdżające. Po sprawdzeniu uprawnień do wjazdu lub wydaniu biletu z zakodowaną datą oraz godziną wjazdu otwierają szlaban.

Szlabany wyjazdowe wyposażone są w czytniki opłaconych/nieopłaconych biletów wyjazdowych oraz biletów z kodem kreskowym 1D, 2D i MIFARE.

Bilety jednorazowe wydane przez automaty przy szlabanach wjazdowych muszą  być przed wyjazdem opłacone w kasie/recepcji, automatycznej kasie samoobsługowej lub mobilnych terminalach kontrolnych, którymi dysponują pracownicy porządkowi na bramie wyjazdowej. Terminale mobilne mogą pełnić również funkcję automatów wjazdowych emitujących bilety parkingowe oraz bilety kaucyjne (dla wjazdów krótkoterminowych). Uprawnienie do wjazdu emitowane z automatu biletowego może stanowić osobny dokument lub być przypisane do biletu uprawniającego do wejścia na teren targów.
Szlaban wjazdowy
Automat biletowy
Terminal przy wyjeździe z parkingu
jQuery Window Popup by VisualLightBox.com v3.2
POBIERZ PLIKI
POZNAJ PRODUKT
NEWSLETTER

Copyright © 2011 • SPORTDATA • Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone