Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

RH-POS
RH-POS - oprogramowanie hotelowe
Program RH-POS jest rozwiązaniem skierowanym do wszystkich obiektów hotelowych. Z powodzeniem może być wdrożony w pensjonatach, ośrodkach wypoczynkowych, motelach jak i w dużych centrach hotelowo-konferencyj- nych.

Poza standardowymi funkcjami jak rezerwacja, pobyt, rozliczanie, lista gości posiada możliwość połączenia z zamkami hotelowymi oraz centralą telefoniczną.

Program RH-POS może działać samodzielnie lub stanowić jeden z elementów systemu hotelowo-gastronomicz- nego i w połączeniu z systemem gastronomicznym stanowi kompleksowe rozwiązanie. Dzięki takiemu rozwią- zaniu restauracyjne rachunki gościa hotelowego są przypisywane do karty gościa i mogą być uregulowane podczas wymeldowania z hotelu.

Ponadto program posiada bogatą gamę raportów, specyficznych dla obiektów hotelowych: obłożenie hotelu, lista śniadań, statystyki.

Główne funkcje programu RH-POS:

arrow  Administrator
Konfiguracja systemu i funkcje administracyjne, zakładanie pokoi i typów pokoi, punktów sprzedaży i produkcji, asortymentu i cennika usług, gromadzenie obrotów z punktów sprzedaży, podgląd rachunków kasowych, dzienne i okresowe raporty sprzedaży, kartoteka gości i firm, historia pobytów, itp.

arrow  Rezerwacja
Rezerwacje na pokój lub typ pokoju, dla gości indywidualnych i grup (z listą uczestników). Grafik obłożenia hotelu na każdy dzień w podziale na pokoje i typy pokoi, aktualny stan pokoi (wolny/zajęty, czysty/brudny), wgląd w konto rezerwacji/pobytu, wyszukiwanie gości, dostęp do kartotek stałych (pokoje, goście, firmy).

arrow  Recepcja/Kasa
Szybkie przyjęcie gościa lub grupy (z rezerwacją lub bez), wymeldowanie, lista pobytów i rezerwacji, wyszukiwanie gości, zakładanie rachunków w recepcji i w innych punktach sprzedaży, obciążanie za pobyt i usługi ekstra, storna, transfery, dzielenie i łączenie rachunków, różne formy płatności, predefiniowane rabaty i narzuty, wydruk bonów fiskalnych i rachunków, faktury, raporty kasowe.

arrow  Kartoteki gości i firm
Kartoteka gości gromadzi dane meldunkowe gościa, jego powiązanie z firmą, status (VIP, gość stały, ...) i preferencje hotelowe oraz historię pobytów. Kartoteka firm/klientów i biur podróży jest wykorzystywana m.in. w rezerwacjach, fakturowaniu, rozliczeniach, statystykach.

arrow  Konto hotelowe
Pełna informacja o pobycie lub rezerwacji: przypisanie do pokoju lub puli, deklaracja pobytu i obciążeń ciągłych, rabat i limit kredytu, saldo obciążeń i płatności, lista przypisanych gości, kod firmy/klienta, itp.

arrow  Zlecenie grupowe
Rezerwacje grupowe (wiele pokoi/typów lub okresów), lista uczestników, szybkie przydzielanie pokoi, check-in i check-out, obciążanie konta głównego za całą grupę, stan rozlokowania i rozliczenia grupy.

arrow  Wyszukiwanie gości
Szybkie wyszukanie gościa (w rezerwacjach i pobytach) wg nazwiska, pokoju, firmy lub daty pobytu, wgląd w jego konto, szerokie możliwości filtrowania danych.

arrow  Status pokoi
Bieżąca informacja o stanie i dostępności pokoi (wolny/zajęty, czysty/brudny, niesprawny/wyłączony) i zmiana statusu pokoju, aktualny status pokoju jest widoczny również na grafiku hotelu.

arrow  Raporty hotelowe
Lista meldunkowa, lista przyjazdów i wyjazdów, saldo-lista, lista śniadań, różnorodne raporty sprzedaży. Opcjonalnie także statystyki długookresowe i wielowymiarowe, definiowalne analizy sprzedaży, w postaci raportów, eksportu do Excela i wykresów.Administrator
Rezerwacje
Recepcja/Kasa
Konto hotelowe
Wyszukiwanie gości
Raporty hotelowe
jQuery Window Popup by VisualLightBox.com v3.2
POBIERZ PLIKI
POZNAJ PRODUKT
NEWSLETTER

Copyright © 2011 • SPORTDATA • Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone