Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

GiP ESOK
System  GiP ESOK
GiP ESOK to Elektroniczny System Obsługi Klientów dla obiektów sportowo – rekreacyjnych typu: baseny, pływal- nie, parki rozrywki dla dzieci, lodowiska, wyciągi narciarskie, SPA & Wellness, siłownie i kluby fitness itp.

GiP ESOK łączy sprzedaż wejściówek z kontrolą dostępu do określonych obszarów obiektu, a sama wejściówka może służyć do bezgotówkowego regulowania należności za dodatkowe usługi, co sprawia, że system przynosi wymierne korzyści zarówno jego operatorowi, jak i klientom.

Głównym zastosowaniem systemu w zależności od potrzeb jest naliczanie opłaty za ilość wejść lub czasu spę- dzonego w obiekcie. Obsługa następuje na zasadzie przedpłaty lub kredytu albo mieszanej przedpłata częściowa i kredyt do wykorzystania usług dodatkowych i w gastronomii.

Elektroniczny system obsługi klientów GiP ESOK ma za zadanie:
arrow  Usprawnić i przyspieszyć obsługę klientów
arrow  Ułatwić sprzedaż usług na podstawie zdefiniowanych cenników
arrow  Zapewnić wykorzystanie usług dodatkowych z wykorzystaniem systemu kontroli dostępu
arrow  Sprawnie rozliczyć wykorzystane na obiekcie usługi
arrow  Kontrolować w czasie rzeczywistym dostęp do poszczególnych stref obiektu
arrow  Umożliwiać wielopoziomowe rozliczenia i analizę sprzedaży
arrow  Zwiększyć przepustowość obsługi klientów
arrow  Zabezpieczyć sferę biznesową od nadużyć

Zasada działania jest prosta. Klient wnosi opłatę za wstęp i otrzymuje wejściówkę w postaci transpodera zegarkowego lub karty zbliżeniowej. Personel ma możliwość kontrolowania obłożenia poszczególnych pomiesz- czeń obiektu oraz miejsca aktualnego pobytu każdego klienta. Posługując się wejściówką/transponderem jak kar- tą kredytową, klient może korzystać z płatnych usług dodatkowych, albo punktów gastronomicznych, np. barku na basenie, a rozliczy się przy opuszczaniu obiektu.

GiP ESOK ułatwia funkcjonowanie obiektów o złożonej strukturze i zróżnicowanej działalności. Transpondery ze- garkowe lub w postaci karty umożliwiają szybką i niezawodną obsługę klientów przy kasie, obsługę zamków w szafkach, kontrolę pozostałego czasu w czytnikach na obiekcie, a dla nadzorującego obiekt niezliczone możliwości zarządzania pracownikami i strukturami, poprzez generowanie wszelkiego rodzaju statystyk począwszy od utargu poszczególnych kasjerów, a kończąc na informacji o liczbie ludzi na obiekcie w danej godzinie.

GiP ESOK pozwoli efektywniej zarządzać obiektem, a dzięki obsłudze bezgotówkowej poprzez transpondery us- prawni obsługę klientów ograniczając czas obsługi do minimum

Główne funkcje systemu GiP ESOK:
arrow  rezerwacja i sprzedaż wejściówek dla klientów indywidualnych i grup
arrow  rezerwacje sal i wyposażenia dla grup
arrow  grafik rezerwacji z kontrolą obłożenia
arrow  dołączanie i odłączanie uczestników grup podczas trwania imprezy
arrow  możliwość rozliczenia całej grupy na jednym rachunku
arrow  kontrola czasu pobytu klienta na obszarze obiektu
arrow  informowanie gościa o pozostałym do wykorzystania kredycie i czasie pobytu
arrow  bezgotówkowe regulowanie należności za dodatkowe, płatne usługi i zakupy za pomocą kredytu związanego z     wejściówką, rozliczanego przy wyjściu z obiektu
arrow  limitowanie kredytu przeznaczonego na usługi dodatkowe
arrow  automatyczne obciążanie rachunku gościa dodatkowymi należnościami (np. za zakupy w barze, za przekro-     czenie czasu pobytu itp.)
arrow  raport sprzedaży kasowej i pobytów gości
arrow  analizy obrotów i frekwencji z wykresami graficznymi i eksportem do Excela
arrow  współpraca z systemem kas GiP POS w zakresie prowadzenia i zamykania rachunków gości, fakturowania,     definiowania cenników, układania menu, kalkulacji cen, przydzielania rabatów, tworzenia programów promo-     cyjnych itp.
arrow  współpraca z programem GiP Kalig w zakresie organizowania imprez (grupy urodzinowe dla dzieci, imprezy inte-     gracyjne dla firm itp.) oraz rozbudowanej rezerwacji wejściówek
arrow  współpraca z programem GiP SPA w zakresie obsługi obiektów typu SPA & Wellness z kontrolą dostępności     zasobów i planowaniem pracy

Czytnik KD Mifare
Czytnik kontroli
Czytnik reczny Mifare
Sprawdzarka MINI
Szafka basenowa i transpodery
Zamek szafkowy
jQuery Window Popup by VisualLightBox.com v3.2
POBIERZ PLIKI
POZNAJ PRODUKT
NEWSLETTER

Copyright © 2011 • SPORTDATA • Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone